Duyuru Tarihi: 8.10.2015

Denizbank'tan Antalya Eczacı Odası Üyelerine özel Avantajlar

Sektörlere yönelik yenilikçi finansal çözümler sunan Denizbank, Antalya Eczacı Odası Üyelerine yönelik avantajlı hizmet paketi sunuyor.

Antalya Eczacı Odası üyelerine sunulacak avantajlı hizmetleri içeren Protokol Antalya Eczacı Odası Başkanı Kerem Zabun, Denizbank Akdeniz Bölge Müdürü Adnan Aykın ve Bölge Satış Müdürü Volkan Konuk'un katılımıyla 2 Eylül itibariyle imzalandı.

Protokol kapsamında, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) katkı payı alacaklarını Denizbank hesapları üzerinden tahsil edecek Oda Üyelerine, %1,25 faiz oranı ile 100.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli, yaz aylarında ödemesiz kredi, Eczanem online uygulaması VERA Delta entegrasyonunda %50 indirim, VERA Yazarkasa POS alımında İşletme Kart'a özel 9 taksit gibi imkanlar Eczane Paketi hizmetiyle sunuluyor. Ayrıca, Oda Üyelerine hesap işletim ücreti muafiyeti, eft ve havale, çek karnesi gibi bir çok bankacılık işleminde avantaj sunan Eczane Tarifesinden bir yıl süresince ücretsiz yararlanma imkanı sunuluyor.

Eczacıların hayatını kolaylaştırıyoruz

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan DenizBank Akdeniz Bölge Müdürü Adnan Aykın, “Yaptığımız anlaşma ile eczacılarımıza birçok avantaj sunuyoruz. Ücretsiz bankacılık hizmetleri, uygun koşullarda kredi imkanıyla Eczacılarımızın hayatını kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Tüm eczacıları bu avantajlı kampanyadan yararlanabilmeleri için Şubelerimize davet ediyoruz.” dedi.

DenizBank Hakkında

DenizBank, gelişmekte olan Türk denizcilik sektörüne finansman sağlama hedefi ile bir kamu iktisadi teşebbüsü olarak 1938 yılında kurulmuştur. 1997 yılının başında, bir bankacılık lisansı olarak Zorlu Holding tarafından Özelleştirme İdaresi'nden satın alınan DenizBank'ı, Avrupa'nın önde gelen finans gruplarından Dexia Ekim 2006'da bünyesine katmıştır. 6 yıl boyunca Dexia'nın ana hissedarlığında faaliyetlerini sürdüren DenizBank, 28 Eylül 2012 itibariyle Rusya'nın en büyük ve köklü bankası Sberbank çatısı altında hizmet vermeye devam etmektedir. DenizBank, kısa süre içerisinde Türkiye'nin sayılı bankalarından biri haline gelmiştir. 2003 yılında çeşitli finansal hizmetleri aynı çatı altında toplayan bir “finansal süpermarket” oluşturmak amacıyla DenizBank Finansal Hizmetler Grubu kurulmuştur. DenizBank Finansal Hizmetler Grubu'nun, Türkiye'nin 81 ilinde, iştiraklerin şubeleri dâhil toplam 757 şubesi ile 15 bine yakın çalışanı bulunmaktadır. DenizBank Finansal Hizmetler Grubu çatısı altında; DenizBank'ın yanı sıra yedi yerli, üç uluslararası finansal iştirak ile finansal olmayan beş yerli iştirak ve Bahreyn'de bir şube bulunmaktadır. DenizYatırım, Ekspres Menkul, Deniz GYO, DenizPortföy Yönetimi, DenizLeasing, DenizFaktoring, Destek Varlık Yönetimi; Intertech, DenizKültür, Deniz Kartlı Ödeme Sistemleri, Açık Deniz Radyo-TV ve Bantaş grubun yerli; Eurodeniz, DenizBank AG ve DenizBank Moscow ise uluslararası iştirakleridir.

www.denizbank.com, www.facebook.com/DenizBank, twitter.com/DenizBank

Sberbank Hakkında

Sberbank, Rusya'nın en büyük bankası ve önde gelen global bir finans kurumudur. Sberbank Rusya'daki bankacılık sektörü aktiflerinin yaklaşık üçte birini elinde bulundurmakta olup ulusal ekonominin ana kreditörü ve Rusya'nın en fazla mevduat toplayan bankasıdır. Sberbank'ın kurucusu ve ana hissedarı olan Rusya Merkez Bankası, banka hisselerinin %50'si ile bir adet oy imtiyazlı hissesine sahiptir. Bankanın diğer hisseleri, yerli ve yabancı yatırımcılara aittir. Sberbank'ın 22 ülkede 135 milyondan fazla bireysel müşterisi ve 1 milyon kurumsal müşterisi bulunmaktadır. 17.000'den fazla şubesi ile Rusya'daki en geniş şube ağlarından birine sahip olan Sberbank'ın uluslararası operasyonları İngiltere, ABD, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta ve Doğu Avrupa ülkeleri, Türkiye ve diğer ülkelerde gerçekleştirilmektedir.

Sberbank, Rusya Merkez Bankası tarafından verilen 1481 no'lu genel bankacılık lisansına sahiptir. Resmi web sitesi: www.sberbank.ru

Bilgi için:

Bersay İletişim Danışmanlığı / 0212 337 51 00

Emek Kaplangil / Tel: 0212 337 51 49 / GSM:0532 744 25 06 / emek.kaplangil@bersay.com.tr

Anıl Erbayrak / Tel: 0212 337 51 17 / GSM: 0553 317 46 06 / anil.erbayrak@bersay.com.tr