DEĞERLİ MESLEKTAŞLARIM

 

 

            Birliğimize yakışan bir rekabet ortamında gerçekleşen Olağan Seçimli Genel Kurul sürecinin ardından; şahsıma ve ekibime vermiş olduğunuz büyük destekle yeni dönemde hep birlikte yol alacağız.

 

            Öncelikle Genel Kurul’a ve arkasından yapılan seçimlere göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı tüm meslektaşlarıma şahsım ve ekibim adına teşekkürlerimi sunarım. Bu yüksek katılımla birlikte yanımızda hissettiğimiz gücünüz bize hem büyük bir sorumluluk yüklemiş olup hem de bu sorumluluğu yerine getirecek kuvveti ve motivasyonu sağlamıştır.

 

            Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana üzerinde durduğumuz örgütlülük ve beraberliğin yeniden şekillendiği beraberinde anlam kazandığı şu günlerde, zaman kaybedilmeden önümüzde bulunan sözleşme süreci ile ilgili çalışmaların başlatıldığını bildirmek isteriz. Protokolün içeriği ile ilgili araştırmalar ve SUT Komisyonunun incelemeleri neticesinde yeni sözleşmede ve yeni protokolde değiştirilmesi ve eklenmesi gereken noktalar belirginleştirilmektedir.

 

            Odamız bünyesinde hali hazırda faaliyet gösteren buna ilave yeni oluşturulacak komisyonların çalışmaları çeşitlenerek, ekip üyelerimiz ve siz değerli meslektaşlarımızın katılımıyla devam edecektir.

 

            Gerçekleşen, planlanan veya fikir aşamasında olan tüm çalışma ve projelerle de Antalya Eczacı Odası Yönetim Kurulu yanında siz değerli meslektaşlarımızı görmekten mutluluk duyacak, kolektif ve birleştirici bir meslek örgütü olmamızda yardımcı olacaktır. Yenilenen bakış açısıyla, gerek yerel bazda ilimiz eczacılığının sorunlarıyla yakından ilgilenirken, Türk Eczacıları Birliği nezdinde de ulusal meslek problemleriyle ilgili alınacak kararlarda, atılacak adımlarda Antalya Eczacı Odası’nın yanında sizlerin değerli fikir ve mesailerinizin olması çalışmalarımıza güç katacaktır.

 

            Hep beraber aynı sorunları yaşadığımız günümüz Türkiye’sinde tek bir bilek olup tüm zorlukları el birliği ile aşacağımız, bununla beraber her bir meslektaşımızın sorunlarını tek tek ele alacağımız, mutluluklarını da paylaşacağımızı düşündüğümüz yeni dönemin hepimize hayırlı olmasını diler, şahsım ve yönetim kurulum adına sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

 

           

                                                         ANTALYA ECZACI ODASI

                                                                

                                                               BAŞKAN

 

                                                           Ecz. Kerem ZABUN

 

Makale Tarihi: 30.09.2011
Görüntülenme: 2045