C-Grubu Faturalarına Eklenen Farmainbox İcmal Çıktılarının Oda Onay İşlemleri Hakkında(GÜNCEL)

Covid-19 pandemisi sürecinde farmainbox çıktısının onay işlemi bulaş riskini arttıracağından dolayı 01/04/2020 tarihinde “C-Grubu Faturalarına Eklenen Farmainbox İcmal Çıktılarının Oda Onay İşlemleri Hakkında” duyuru yayınlamıştık.

Bu doğrultuda uygulanacak işlem basamakları şu şekildedir;

1. Farmainbox üzerinden reçete gruplarına ait dönem sonlandırma işlemi yapılacaktır

2. Mart ayı için C-Grubu zarfının içine farmainbox'dan alınan dökümler Odadan ONAY YAPILMADAN eklenecektir. (Kan ürünü faturaları içinde aynı işlemler uygulanacaktır.)

3. C-Grubu sonlandırılmış Medula Döküm listesi (Özet sayfa) .pdf olarak [email protected] adresine e-mail konu kısmına eczane adı ve ilçesi yazılarak gönderilecektir. (Lütfen farmainbox icmal listelerini mail atmayınız. Sadece PDF formatında Eczane Medula Döküm Listesi Özet Sayfasını gönderiniz.) Medula eczane döküm listesi pdf formatında kaydetme örnek görselleri. Görsel-1 Görsel-2

3. Döküm kontrolü yapılan farmainbox çıktılarının, onay işlemleri tarafımızdan yapılarak ayın 15'inden sonra SGK 'ya toplu olarak odamız vasıtasıyla teslim edilecektir.

4. Katılım paylarının ödemesi oda web sitemizin şifreli alanında açılacak olan online ödeme bölümünden kredi kartı ile yapılacaktır, alt yapı çalışmaları tamamlandığında ayrıca bilgi verilecektir.

Merkez ilçeler ve ilçe temsilcileri dahil olmak üzere, tüm ödemeler Sosyal mesafeyi korumak ve temastan kaçınmak için online olacaktır.

01/04/2020 tarihli duyuru için tıklayınız.

Makale Tarihi: 14.04.2020
Görüntülenme: 13903