Eczacı ve Eczane Çalışanlarımızın Büyükşehir Belediyesine Ait Toplu Taşıma Araçlarından Ücretsiz Yararlanması Hakkında

Antalya Büyükşehir Belediyesi 24 Aralık 2021 tarihli meclis gündemindeki 36. Madde'ye istinaden oylanan;

“Covid-19 salgın hastalığının yayılmasını önlemeye yönelik tedbirler kapsamında sağlık hizmeti veren kamu ve özel sektöre ait sağlık kurum ve kuruluşlarında çalışan sağlık personellerinin, ilimiz 5 merkez ilçede hizmet veren ve mülkiyeti Antalya Büyükşehir Belediyesine ait olup Antalya Ulaşım A.Ş tarafından işletilen resmi plakalı toplu taşıma araçları ile hafif raylı sistem araçlarından (Antray, Nostalji Tramvay) 31.12.2021 tarihine kadar ücretsiz olarak yararlanmaları ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyonu Raporu'na 'Eczacı ve Eczane çalışanlarımız 5 merkez ilçedeki Antalya Büyükşehir Belediyesine ait resmi plakalı araçlarından 31.12.2021 tarihine kadar ücretsiz faydalanabilecektir' şeklinde ekleme yapılmıştır.

Bu kararın alınmasında emeği geçen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Mühittin BÖCEK' e, Antalya Büyükşehir Belediyesi İmar ve Bayındırlık Komisyonu Başkanımız Sn. Barış BULUT'a ve kararın oybirliğiyle geçmesine destek veren Antalya Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyelerimize teşekkür ederiz.

NOT: Kurum kimlik kartı olmayan personellerin SGK İşe Giriş Bildirgesini [email protected] adresine göndermeleri gerekmektedir.

Makale Tarihi: 24.11.2021
Görüntülenme: 3045