EKONOMİK UZAK DOĞU TURU

            Odamız ile Toryum Tur tarafından düzenlenen Uzak Doğu Tur programı

aşağıdadır . Katılıma bakılmadan her Cuma yeni bir tur düzenlenir . Diğer turlar için

oda sitesinde yer alan TORYUM TUR banner ına tıklamanız yeterlidir.

Tur lar her cuma günü yeniden düzenlenir .

TORYUM TUR İLETİŞİM :   TEL:(0 242) 243 77 96 - 243 77 83

1. Gün İstanbul- Ashgabat- Bangkok

 İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde bilet, bagaj ve gümrük işlemlerini takiben Türkmenistan Havayolları’nın uçağı ile saat 10.40’de Ashgabat’a hareket. Yerel saat ile 16:40’de varışı takiben yapılacak aktarmanın ardından Türkmenistan Hava Yollarının uçağı ile saat 18:15’de Bangkok’a hareket.Geceleme uçakta.

 

2. Gün Bangkok     

 Saat ile 02:35’de Bangkok’a varışı takiben otele transfer ve odalara yerleşme.Sabah kahvaltısının ardından EKSTRA olarak yapılacak olan BANGKOK KANALLAR Turuna katılabilirler. Bu turumuzda Bangkok’un meşhur su kanallarında tekneler ile yapacağınız gezinti unutulmaz anılara sahip olmanızı sağlayacaktır.Akşam, EKSTRA olarak yapılacak Thai yemeği ve PATPONG Turuna katılıp dünyaca ünlü tüm markaların taklit ürünlerininin bulunduğu Gece Pazarında alışveriş yapabilirler. Geceleme otelde. 

 

3. Gün  Bangkok    

 Kahvaltıyı takiben yapılacak olan panoramik şehir tanıtım turunda Altın Buddha tapınağı Uyuyan Buddha,çiçek pazarı,çin mahallesi,parlemento binası,demokrasi anıtını ve mücevher fabrikası gezilecektir. Bu turumuz esnasında hem Bangkok’un egzotik güzelliğini hem de Tayland’ı derinden etkileyen Budizmi daha yakından tanıma fırsatımız olacaktır. Geceleme otelde. 

  

4.Gün  Bangkok   

 Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman.Arzu edenler EKSTRA olarak yapılacak CNN Televizyonunun jeneriklerine giren dünyaca ünlü yüzen çarşı turunda, Hindistan Cevizi fabrikası,meşhur Tik ağacı atölyesi ve dar kanalların içinde yerel köylerin el emeklerinin satıldığı yerlerden alış veriş yapma imkanı bulabilirler.Geceleme otelde.

 

5. Gün Bangkok- Pattaya   

 

Sabah Kahvaltısını takiben otelden ayrılış ve özel otobüsümüz ile Pattaya’ya hareket. Yaklaşık 2,5 saatlik bir yolculukdan sonra otelimize varış ve odalara yerleşmenin ardından EKSTRA olarak yapılacak olan TİMSAH ÇİFTLİĞİ Turuna katılabilirler.Arzu eden misafirlerimizin EKSTRA olarak düzenlenecek Dünyaca ünlü ALCAZAR SHOW turuna katılıp VIP koltuklarından birbirinden ilginç sahne ve kostümlerin değiştiği showları se

Makale Tarihi: 13.09.2007
Görüntülenme: 1451