Duyuru Tarihi: 21.11.2007Değerli Meslektaşlarımız ,

 

Bildiğiniz gibi oda sitemizin yeni yüzüyle bir süredir sizlerleyiz. Oda sitemizi efektif kullanabilmemiz için sitemize kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapmamız gerekmekte. Kullanıcı isimlerimiz sabit ve 1007 ile başlamakta ve devamına oda sicil numaramızın eklenmesiyle oluşmaktadır.

 

Örneğin oda sicil numarası” 001 “ olan meslektaşlarımızın kullanıcı adı 10070001 , oda sicil numarası 2500 olan meslektaşlarımızın kullanıcı adı “ 10072500” olmaktadır. Şifrelerimiz ise başlangıçta sabit ve “ 12345678” olup siteye ilk kullanıcı adı ve şifre ile girişte değiştirmeniz gerekmektedir.

 

Sizlerle sitemize kayıt ettiğiniz e-posta adresleriniz ile iletişim halindeyiz. Ağustos aylarına ait avans ödeme bilgilerinizi e-posta adreslerinize gönderdik. Lakin bu esnada görüldü ki kayıt edilen e-posta veya SGK sicil numaralarında eksiklik yada hata olan meslektaşlarımız var. Bu eksikliği gidermek ve bilgi bankasını güncellemek için sizlerden sitemizi kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra lütfen sol üst menüde bulunan “ Emekli Sandığı Sicil No  güncelleme” ( http://www.antalyaeo.org.tr/email_gonder.aspx)  linkini tıklayarak SGK sicil numaranız ve e-posta adresinizi güncelleyiniz. Bilgilerini güncelleyen meslektaşlarımız ile bundan sonra gerek avans ödemelerini gerekse güncel mesleki bilgileri elektronik ortamda paylaşabileceğiz.

 

Esenlikle.