Statik IP Bildirimleri Hakkında Duyuru

Statik IP Bildirimleri Hakkında Duyuru

Kurum ile sürdürülen görüşmeler sonucunda, Statik IP Bildirimi süresinin Eczaneler için 20 Ocak 2017 tarihine ertelendiği Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından duyurulmuştu.

Eczacılarımızın statik IP kullanımı ile ilgili olarak, internet servis sağlayıcıları ile görüşmeler yapılarak, meslektaşlarımıza sağlanabilecek kampanyalar hakkında bilgi istenmiştir. Eczacılara yönelik kampanyaları hakkında bildirimde bulunan Turkcell Superonline ve Türk Telekom firmalarının kampanya şartları aşağıdaki gibidir.*

Türk Telekom kampanyasından faydalanmak isteyen meslektaşlarımız (kimlik fotokopileri ile birlikte) başvuru işlemlerini; Antalya Türk Telekom İl Müdürlüğü'nün Odamızın talebi doğrultusunda görevlendirdiği personel eşliğinde Perge Merkez, Meltem Şube, Manavgat ve Alanya İlçe Temsilcilikleri'nde yerinde yapabileceklerdir.

Türk Telekom yetkilisi personeller 12.01.2016 Perşembe ve 13.01.2016 Cuma Perge Merkez, Meltem, Alanya ve Manavgat şubelerimizde tam gün mesai yapacaklardır.

Konu hakkındaki gelişmeler, web sayfamız aracılığıyla duyurulmaya devam edecektir.

Tüm meslektaşlarımızın bilgisine sunarız.

NOT-1: Belirtilen şubelerimizin dışındaki ilçelerde bulunan eczanelerimiz hizmet alımını kendi bölgelerinde bulunan Türk Telekom ve Süperonline ofislerinden işlemlerini yapabileceklerdir.

Not-2: Bürolarımıza sadece Türk Telekom müdürlüğü personel gönderimi yapmıştır. Turkcell Superonline ve diğer internet sağlayıcılarından hizmet alan meslektaşlarımızın yetkili ofislere başvurmaları gerekmektedir.

TÜRK TELEKOM OFİS VE BAYİLERİ


TURKCEL KAMPANYA DETAYLARINA AŞAĞIDAKİ LİNKLERDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

Link-1: http://www.superonline.net/kurumsal/kampanyalar/fiber-kampanyalari/statik-ip-kampanyasi

Link-2: http://www.turkcell.com.tr/kurumsal/kulup-ve-programlar/turkcell-eczacilar-kulubu

Makale Tarihi: 12.01.2017
Görüntülenme: 8595