Duyuru Tarihi: 8.12.2009

 

TEBİM ÜZERİNDEN STOK BİLGİLERİNİ SİSTEME GİREMEMİŞ OLAN MESLEKTAŞLARIMIZ EKTEKİ YAZIDA YER ALAN EXCEL FORMATINDAKİ LİSTELER DOLDURULARAK 07@teb.org.tr  MAİL ADRESİNE EN KISA SÜREDE GÖNDERMELERİ GEREKMEKTEDİR. DAHA ÖNCE SİSTEME STOK GİRİŞİNİ TAMAMLAMIŞ VE EXCEL FORMATINDAKİ DOSYAYA STOK BİLGİSİ GİRECEK OLAN MESLEKTAŞLARIMIZ HİÇ BİR ŞEKİLDE FİİLİ OLARAK İLAÇ İADESİ YAPMAYACAKLARDIR.

TEBİM SİSTEMİ TÜM VERİLER GİRİLDİKTEN SONRA ECZANELERİMİZİN 04 ARALIK ÖNCESİ VE SONRASI DURUMUNU MESLEKTAŞLARIMIZA BİLDİRECEKTİR. TEBİM SİSTEMİNE STOK GİRİŞİ FİRMALAR TARAFINDAN SÖYLENEN GERİYE DÖNÜK 15-30-45 GÜNLÜK ZARARLARIN KARŞILANMASINDA ECZANELERİMİZİN STOK ZARARLARININ HANGİ ÖLÇÜDE KARŞILANDIĞININ GÖRÜLMESİ ANLAMINDA ÇOK BÜYÜK ÖNEME SAHİPTİR. BUNUN İÇİN TÜM MESLEKTAŞLARIMIZIN TEBİM'E VERİ GİRİŞİNİ YAPMALARI ÖNEMLE DUYURULUR.

http://www.antalyaeo.org.tr/haber_detay.aspx?hid=1546&hk=4


NOT : E-posta yoluyla gönderilen bilgilerin veri tabanında birleştirilmesi sonrasında tüm iade raporları oluşturulacaktır. Bu nedenle, şu aşamada iade raporu almak amacıyla sisteme giriş yapılmaması, TEBİM’den “İADE RAPORU” almak için Türk Eczacıları Birliği tarafından yapılacak duyurunun takip edilmesi önemle rica olunur.