Yardımlaşma Sandığı Aidat Borcu Bulunan Meslektaşlarımız Hakkında

Değerli Meslektaşlarımız ,

TEB Yardımlaşma Sandığı Yönetmeliği gereği; Sandığımız hak ve avantajlarından Sandık üyesi olup, düzenli aidat ödeyen meslektaşlarımız faydalanmaktadırlar.

Bildiğiniz üzere Yardımlaşma Sandığımızın karşılıksız yardımları, olağanüstü hallerde desteklerinin yanında Sigorta şirketimiz aracılığıyla, üye meslektaşlarımıza ücretsiz yaptırdığımız sigortalarımız mevcuttur.

Meslektaşlarımıza; ferdi kaza sonucu ölüm ya da maluliyet, ilk ateş eczane sigortası, eczane paket sigortası prim ödemelerine 800,00 TL katkı payı sunulmaktadır. Ayrıca anlaşmalı olduğumuz bankalarda Yardımlaşma Sandığı Bireysel Emeklilik hesabı bulunan üyelerimizin Sandık birikimlerinin %70' i Bireysel Emeklilik hesaplarına aktarılmaktadır. Böylece aktarılan birikim tutarına ek devlet katkısından ve genel toplamda da fon dağılımından faydalanmaktadırlar. 44. Dönem Türk Eczacıları Birliği Olağan Genel Kurulu'nda alınan karara göre;

30.06.2024 tarihine kadar meslektaşlarımızın geçmiş dönemler Sandık aidat borçlarının ödenebilmesi için faiz affı kararı uygulanmaya devam etmektedir.

Türk Eczacılar Birliği , Yardımlaşma Sandığı Bildirisidir.

Bilgilerinize Önemle Duyurulur.

Makale Tarihi: 20.06.2024
Görüntülenme: 261