Duyuru Tarihi: 10.5.2015

 

Türk Eczacıları Birliği’ne Üye Eczacılara verilecek olan ECZACI KART için ilk resmi adım atıldı. TEB ile ilgili firma, anlaşmaya varılan hizmetler konusunda işbirliği yapmak için mutabakata vardı. Eczacılarımız için Avantajlı bir kimlik kartı özelliği de taşıyacak olan ECZACI KART, eczacılarımızın yapacakları alışverişlerde de indirimden yararlanmalarını sağlayacak.

Eczacıların yanı sıra, TEB tarafından sisteme girmeleri kabul edilmiş eczane çalışanları ve eczacı yakınları da platforma üye olabilecek ve kart talebinde bulunabilecekler.

Üyelere verilecek olan kartlar, manyetik, temassız ve temaslı olarak çalışabilen, en üst düzeyde güvenlik önlemleri ile donatılmış, IEEE ve TSE standartlarına uygun, çipli ve kişiye özel resim fonksiyonlarını taşıyacak.

ECZACI KART sahibi kişiler, TEB’in anlaşma yaptığı tedarikçilerden sipariş verdikçe puan kazanacak ve tekrar satın almalarında puanlarını kullanabilecekleri gibi, TEB’in anlaşma yapacağı fiziksel ve sanal üye işyerlerinde indirim alabilecekler.