Duyuru Tarihi: 4.11.2014

 

 

BÖLGE ECZACI ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINA

Türk Eczacıları Birliği 39.Dönem Merkez Heyeti olarak, 2015 yılı Mart ayında, Türk Eczacıları Birliği Kamu Eczacıları Kongresi'ni düzenliyoruz. Kongremizin amacı; kamu sağlık hizmetleri ve sosyal güvenlik sistemi içerisinde kamu/hastane eczacılarının oynadığı kilit rolü gündeme getirmek ve kamu eczacısının “görünmeyen emeğini” görünür kılmaktır.

Kamu Eczacıları Kongresi’nde kamu ve hastane eczacılarının istihdam, özlük ve örgütlenme sorunlarından hastane eczacılığındaki gelişmelere; klinik eczacılıktan iyi hastane eczacılığı uygulamalarına; kamu eczacılarının meslek örgütleriyle ilişkilerinden kamu sağlık politikaları içerisinde kamu eczacısının yerine kadar geniş bir yelpazede sorunları masaya yatırmak, çözüm önerileri geliştirmek, yeni ufuklar kazanarak birlikte dönüşmek ve dönüştürmek istiyoruz. 

6-7 Mart 2015 tarihlerinde Bilkent Otel ve Konferans Merkezinde (Adres: İhsan Doğramacı Bul. No:6 06800 Bilkent/Ankara) düzenlenecek olan 5.Kamu Eczacıları Kongresi ile ilgili detaylı bilgiyi önümüzdeki günlerde duyuracağız.  

Bilgilerinizi ve üyelerinize duyurulmasını saygılarımla rica ederim.

Uzm. Ecz. Harun KIZILAY 
Genel Sekreter