SGK Protokol Revizyonu Görüşmesi Hakkında

SGK Protokol Revizyonu Görüşmesi Hakkında

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Türk Eczacıları Birliği arasında, Sosyal Güvenlik Kurumu Kapsamındaki Kişilerin Türk Eczacıları Birliği Üyesi Eczanelerden İlaç Teminine İlişkin Protokolün revizyonu görüşmelerine 21.12.2022 tarihinde devam edildi.

Toplantıya,

Sosyal Güvenlik Kurumu Genel Sağlık Sigortası Genel Müdür Yardımcısı İsmail Hakkı Çakır, Sözleşme ve Uygulama Daire Başkanı Doç. Dr. Lütfiye Yasemin Gönder, Eczane Protokol/Sözleşme ve Mevzuat Şube Müdürü Ecz. Meral Aksoy Kalıpçı, Eczane Sözleşme/Protokol Şube Müdürü Ecz. Merih Dizici, SGK Rehberlik ve Teftiş Başkanlığından Başmüfettiş Mustafa Erkan, Kurum Hukuk Müşaviri Av. Işıl Gürer, SGK Kavaklıdere Sağlık Sosyal Güvenlik Merkezi Müdür Yardımcısı Ecz. Özlem Karakaş, Sözleşme ve Uygulama Daire Başkanlığından Uzm. Ecz. Nergiz Değirmenci, Sözleşme ve Uygulama Daire Başkanlığından Ecz. Berkay Karahan,

Türk Eczacıları Birliği Genel Sekreteri Ecz. Saygın Garğın, Türk Eczacıları Birliği Merkez Heyeti Üyesi Ecz. Cenk Kes, Türk Eczacıları Birliği Merkez Heyeti Üyesi Ecz. Ali Erdem, Türk Eczacıları Birliği Merkez Heyeti Üyesi Ecz. Osman Özdemir, Türk Eczacıları Birliği Genel Sekreter Yardımcısı Ecz. Rida Himmet, Türk Eczacıları Birliği Planlama ve Koordinasyon Uzmanı Ecz. Derya Krasniç Kazaz ve Türk Eczacıları Birliği Planlama ve Koordinasyon Uzmanı Ecz. Ezgi Etral Güner katılım sağladılar.

Makale Tarihi: 23.12.2022
Görüntülenme: 797