Duyuru Tarihi: 2.10.2007
                 

                


                  BÖLGE ECZACI ODASI 
            YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI'NA


            Tepe Teknoloji tarafından 21.08.2006 tarihinde üyelerimizin kullanımı için hazırlanmaya başlanan TEBEOS (TEB Eczane Otomasyon Sistemi), yoğun bir çalışma dönemi sonucunda tamamlanmıştır. 

            Bu itibarla, Türk Eczacıları Birliği tarafından, TEBEOS'un Bölge Eczacı Odalarına ve üyelerine tanıtımı için, bir dizi eğitim verilecektir. 

            Eğitim programı ile ilgili ayrıntılı bilgi aşağıda yer almaktadır. 

            1) Eğitimler, yazı ekinde yer alan takvim doğrultusunda verilecektir. 

            2) Eğitim, Türk Eczacıları Birliği Bilgi İşlem Birimi Personeli ve Tepe Teknolojik Hizmetler Personeli tarafından verilecektir. 

            3) Eğitime, bölgede faaliyet gösteren eczanelerin sahibi ve/veya sorumlu müdürü eczacılar ile eczacı teknisyenleri katılabilecektir. Eğitimin üyelere duyurulması, eğitim verilecek salonun belirlenmesi işlemleri, İlgili Bölge Eczacı Odası tarafından gerçekleştirilecektir. 

            4) Eğitim materyali Türk Eczacıları Birliği tarafından hazırlanacaktır. Eğitimde kullanılacak olan projeksiyon makinesi ise, İlgili Bölge Eczacı Odası tarafından temin edilecektir. Cihazın Oda tarafından temin edilememesi halinde, bölgeye eğitimci tarafından projeksiyon cihazı götürülecektir. 

            5) Eğitim toplantılarının ardından, katılımcı üyelerimize TEBEOS Programı cd si dağıtılacaktır. Program, cd nin şifre ve kullanıcı tanımlamaları için TEB Bilgi İşlem Birimi tarafından aktive edilmesi sonrasında kullanılabilcektir. 

            6) Verilecek olan eğitim, üyelerimiz için meslek içi eğitim kapsamında değerlendirilecek olup, eğitim sonrasında katılımcı üyelerimize sertifikaları gönderilecektir. 

            Bilgilerinizi rica ederim.                                                      
  Ecz. Sertaç ÖZMEN 
                                                                       Genel Sekreter