Duyuru Tarihi: 4.12.2009

 

TEBİM modülü açılmış olup, modül web sitemiz üzerinde şifre altında çalışacaktır. Daha önce web sitemizden reçete kayıt  sistemi için şifre almış olan meslektaşlarımız bu şifrelerini kullanarak işlem yapabilirler.

Daha önce böyle bir şifre almayan üyelerimiz, sitedeki TEBİM butonuna tıkladıklarında (http://www.teb.org.tr/teb/4aralik_iade.php  )  karşılarına gelecek olan sayfadan, TC Kimlik Numaraları ve SGK sicillerini girdiklerinde sistemde kayıtlı e-posta adreslerine şifreleri gönderecektir.

Meslektaşlarımızın sistemde kayıtlı e-posta  adreslerini artık kullanmıyor olmaları yada sistemimizde e-posta adreslerinin bulunmaması durumunda yeni bildirecekleri e-posta adreslerine şifreleri gönderilecektir. Sistemdeki kullanıcı kodu üyelerimizin SGK sicil numaralarıdır.

Modüle giriş aşamasında yada kullanımında sorun yaşayan kullanıcıların, TEB Bilgi İşlem Birimi’nin  312 409 81 80 numaralı telefonuna başvurmaları yada bilgi@teb.org.tr adresine mesaj atmaları gerekmektedir,

Meslektaşlarımızın TEBİM  modülünde işlem yapmaya başlamadan önce, modülün giriş ekranının üzerinde yer alan kullanım kılavuzunu okunmalarını öneriyoruz.

Saygılarımızla.

Türk Eczacıları Birliği

Merkez Heyeti